• PRATICKÁ ŠKOLA PÓZOVANIA PRE BIKINI A BODYFITNESS

  PRATICKÁ ŠKOLA PÓZOVANIA PRE BIKINI A BODYFITNESS

  Rada by si sa zúčastnila bikini fitness a bodyfitness súťaží? Vieš už ako správne pózovať a prezentovať svoje dokonale vypracované telo na pódiu? Sprav si voľno v sobotu 14. mája v čase od 10.30 – 15.00 a príď k nám do fitness centra BodyWorld v Nitre. Spolu s vynikajúcimi fitneskami ťa to naučíme.

  Čakajú na teba dve profesionálky z víťazných pódií! Majsterkou sveta a Európy vo fitness, víťazka Arnold Classic a reprezentačná trénerka Natália Révajová Lenártová má obrovskú chuť ďalej odovzdávať svoje rady a skúsenosti a v oblasti pózovania a súťažnej prípravy.
  https://www.facebook.com/Natalia-Revajova-Lenartova-IFBB-Pro-Figure-240918892647694/?fref=ts.

  Saskia Cakoci začala svoje súťaženie len minulý rok avšak stihla pozbierať niekoľko medailí. Úspešná bikini fitnesska získala zaslúžene v roku 2015 2. miesto na MSR žien, 2. miesto na Olympia Amateur Prague 2015, 2.miesto Nicol Wilkins Champ 2015 a 4.miesto Majstrovstvá sveta 2015. Spolupracuje s portálom EastLabs, kde moderuje rozhovory s fitness pretekármi. Aj tebe prezradí tajomstvo ako zaujať na pódiu.
  https://www.facebook.com/Saskia-Cakoci-IFBB-Bikini-Fitness-1402094280114422/?fref=ts

  Obe fitnessky ti majú, čo povedať. Rady ti pomôžu, poradia, ukážu a hlavne ťa naučia správnemu postoju, pohybu na pódiu a celkovej prezentácii tvojho snaženia v posilňovni. Na seminári bude aj súťaž podľa oficiálnych pravidiel o hodnotné ceny. Dievčatá budú k dispozícii aj individuálne. Nachystaj si otázky a dočkáš sa profesionálnej odpovede. Dobre sa priprav, nech je tento seminár pre teba osobne čo najväčším prínosom.

  Program:
  • nácvik postojov
  • ako zaujať na pódiu
  • prezentácia a pohyb po pódiu
  • individuálne konzultácie a poradenstvo
  • improvizovaná súťaž priamo pred medzinárodnou rozhodkyňou o hodnotné ceny

  Na každú účastníčku čaká darček a je pripravené i občerstvenie. V rámci podujatia si môžeš zakúpiť aj športové oblečenie od FitnessHouse.sk za špeciálne ceny.

  Dátum: 14.5.2016 od 10.30 – 15.00
  Kde: Fitness centrum BodyWorld Nitra – www.fitnessmlyny.sk
  Nezabudni sa prihlásiť na t. č. 0917 86 36 34 alebo na fitness@bodyworld.sk. Cena je 40 € a miesta sú limitované. Tak sa ponáhľaj, nech nezmeškáš šancu naučiť sa niečo viac a stať sa úspešnou pretekárkou.