• Spustili sme novú stránku

    Spustili sme novú stránku

    A je to tu! Nová stránka BodyWorld fitness & wellness centra je na svete. Nachádzame sa priamo v srdci Nitry v OC Mlyny na 2.poschodí. Chceme, aby ste boli informovaných o všetkých zmenách a novinkách, ktoré sa u nás udejú. Doteraz sme o týchto veciach informovali prevažne na našej facebookovej stránke, ale kedže tento kanál nemusí využívať každý, chceme byť otvorený pre každého.

    Na našej novej stránke nájdete všetky informácie, ktoré potrebujete. Či už sú to informácie o prebiehajúcich akciách, tréningoch, špeciálnych ponukách ale taktiež aj základné kontaktné údaje o tom, kde nás nájdete alebo ako nás kontaktovať pomocou telefónu alebo emailu.

    Špeciálna sekcia je venovaná našej ponuke vedených tréningov. Tu nájdete popis všetko čo potrebujete vedieť o BodyWorku, Power Joge, Dance Form atď. Tiež tu nájdete rozvrh jednotlivých tréningov.

    Pokiaľ máte nejaké myšlienky alebo nápady na zlepšenie, neváhajte sa s nimi podeliť a pošlite nám ich prostredníctvom kontaktného formulára. Budeme len radi.